Внаслідок окиснення карбон ( || ) оксиду об'ємом 17,92 л одержали 0,6 моль карбон (4) оксиду.

Обчисліть вихід продукту.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришков Александр.

0,6

2CO+O2-->2CO2

m(CO2)=n×M=0,6×44=26,4 г - маса практично

0,8. 0,8

2CO+O2-->2CO2

n(CO)=V:Vm=17,92:22,4=0,8моль

m(CO2)=n×M=0,8×44=35,2 г - маса теоретично

η=m(практично):m(теоретично)×100%=26,4:35,2÷100%=75%