Складіть рiвняння хімічних реакцій, які відповідають схемам послідовних перетворень: Неметал -

кислотний оксид1 - кислотний оксид2 - кислота сіль - основа - основний оксид - метал S-SO -SO3-H2SO - FeSO, -Fe(OH), -FeO-Fe 1​

Ответы на вопрос

Отвечает Орешков Влад.

Ответ:

S+O2=SO2

2SO2+O2=2SO3

SO3+H2O=H2SO4

H2SO4+FeO=FeSO4+H2O

FeSO4+Cu(OH)2=CuSO4+Fe(OH)2

Fe(OH)2=t°C FeO+H2O

2FeO=2Fe+O2