Добрі люди поможіть пж 9. Установіть відповідність між масою нітроген (ІІІ) оксиду його кількістю

речовини та об`ємом (н.у.):А. 15,2 __г 1. 0,2 моль__ І. 134,4 лБ. 456 __г 2. 5 моль __ІІ. 4,48 лВ. 380 __г 3. 6 моль __ІІІ. 112 л

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Адик.

Ответ:

А. 15,2 г - 1. 0,2 моль - ІІ. 4,48 л

Б. 456 г - 3. 6 моль -  І. 134,4 л

В. 380 г - 2. 5 моль - ІІІ. 112 л

Объяснение:

N₂O₃ - оксид азота (III)

Используемые формулы:

1) n = m / M

2) V = Vm * n

Vm = 22,4 л/моль

Mr(N₂O₃) = 2Ar(N) + 3Ar(O) = 2 * 14 + 3 * 16 = 76

M(N₂O₃) = 76 г/моль

А) m(N₂O₃) = 15,2 г

n(N₂O₃) = 15,2 г / 76 г/моль = 0,2 моль

V(N₂O₃) = 22,4 л/моль * 0,2 моль = 4,48 л

Б) m(N₂O₃) = 456 г

n(N₂O₃) = 456 г / 76 г/моль = 6 моль

V(N₂O₃) = 22,4 л/моль * 6 моль = 134,4 л

В) m(N₂O₃) = 380 г

n(N₂O₃) = 380 г / 76 г/моль = 5 моль

V(N₂O₃) = 22,4 л/моль * 5 моль = 112 л

Таким образом, ответ: А - 1 - II; Б - 3 - I; В - 2 - III.