Срочно даю 50 балов! Елемент головної підгрупи IV групи утворює летку сполуку с гідрогеном масова

частка цього елемента в якій 94.8%. Визначте цей елемент укажіть формулу його вищого оксиду й леткої сполуки з гідрогеном

Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Валерия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

w(Е) = 94,8%

Знайти: ЕН₄ -?

Знайдемо масову частку елемента Е

w(Е) = 100% - 94,8% = 5,2%,  

Знайдемо молярну масу сполуки М( ЕН₄) = (х + 4)

5,2%  Е   -  4 г

100%       - (х + 4) г

5,2(х + 4) = 4 * 100

5,2х + 20,8 = 400

5,2х = 400 - 20,8

5,2х = 379,2

х = 379,2 : 5,2

х = 72,92  Gе Германій

GeO₂ - оксид

GеН₄ - летка сполука