Доповніть схеми реакцій,доберіть коефіцієнти : а) BaO + H2O = б) SO3 + H2O = в) H2SiO3 = г)

Na2O + H2O = д ) Fe(OH)3 = е) MgSO4 + NaOH = є) Al2O3 + H2SO4 =

Ответы на вопрос

Отвечает Парамонов Александр.

Ответ:

а) BaO + H2O = Ba(OH)2

б) SO3 + H2O = H2SO4

в) H2SiO3 = SiO2 + H2O

г) Na2O + H2O = 2NaOH

д) Fe(OH)3 = Fe2O3 + 3H2O

е) MgSO4 + NaOH = Mg(OH)2 + Na2SO4

є) Al2O3 + H2SO4 = Al2(SO4)3 + H2O