Дано 18,06-1023 молекул оксиду сульфуру SO3. Обчисліть: Кількість речовини.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Данил.

Відповідь:

N(SO3)=18,06*10²³

n=18,06*10²³/6,02*10²³=3моль

Пояснення: