Перетворіть схеми реакцій на хім. рівняння. Установіть відповідність між рівняннями і сумою

коефіцієнтів у них (це потрібно додати всі коефіцієнти, враховуючи 1) В схемах рівнянь індекси після символу елемента прописані великими цифрами, а не маленькими (в зошит пишемо правильно) і зразу записано "=". Це особливості програми BaO2 = BaO + O2 CuO + NH3 = N2 + Cu + H2O NH3 + O2 = NO + H2O Ag2CO3 = Ag + CO2 + O2 C + O2 = CO2 12 9 5 19 3

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимова Элина.

Ответ:

1)2BaO2=2BaO+O2. 2+2+1=5

2)3CuO+2NH3=N2+3Cu+3H2O. 3+2+1+3+3=12

3)4NH3+5O2=4NO+6H2O. 4+5+4+6=19

4)2Ag2CO3=4Ag+2CO2+O2 2+4+2+1=9

5)C+O2=CO2. 1+1+1=3

Я рішив але можешь роставити як потрібно. я не сумніваюсь що ти зможеш це зробити)