3. Яка маса оцтової кислоти прореагує з купрум(ІІ) оксидом масою 112г?


Ответы на вопрос

Отвечает Богуцкий Владислав.

Ответ:

не уверен но

Объяснение:

112/79=х2/80

х=112×80/79=113