Даю 63 бали! Обчисліть масу алюмінію, яку можна відновити воднем з алюміній оксиду масою 405 г.

Вихід продукту реакції від теоретично можливого становить 98 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Al2O3) = 405 г

η = 98% або 0,98

Найти: m(Al) - ?

Складемо РХР:

405 г                     х г

Al2O3  +  3H2  =  2Al  +  3H2O

n = 1 моль             n = 2 моль

M = 102 г/моль     М = 27 г/моль

m = 102 г               m = 54 г

m теорет. (Al) = 405 * 54 : 102 = 214,41 г

m практ.(Al) = m теорет. (Al) * η : 100% = 214,41 * 98% : 100% = 210 г