Третій член арифметичної прогресії становить 50% від шостого члена цієї прогресії, а їх добуток

дорівнює 288. Знайти другий член цієї прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Abdirahmanov Ulugbek.

Ответ: a3=0,5*а6, также по условию а3*а6=0,5*а6²=288⇒а6²=288*2=576⇒а6=√576=24, тогда а3=0,5*24=12. Для арифметической прогрессии а6=а3+4*d или 24=12+3*d⇒3*d=12⇒d=4 - разность прогрессии.

Объяснение: