Знайдіть номер члена арифметичної прогресії (Аn), який дорівнює 7,3 , якщо А1= 10,3, А2= 9,8


Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Даниил.
Аn=10,3+(n-1)*0,5
10,3+(n-1)0,5=7,3
(n-1)*0,5=10,3-7,3
(n-1)*0,5=3 
n-1=3/0,5
n-1=6
n=6+1
n=7
7-номер члена арифметичної прогресії,який дорівнює 7,3