При якому значенні b графік функції у= 2x^2-bx+3 проходить через точку а)(2;-6] б)(-2;4)


Ответы на вопрос

Отвечает Громов Артем.
У = 2х^2 - bx + 3
1) ( 2 ; - 6 )
- 6 = 2•4 - 2b + 3
2b = 11 + 6
b = 17 : 2
b = 8,5
2) ( - 2 ; 4 )
4 = 2•4 + 2b + 3
2b = 4 - 11
b = - 7 : 2
b = - 3,5