Доведіть що значення виразу 4х²+20х+25=0 набуває додатніх значень при будь-яких значеннях Х


Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.
4х²+20х+25=0
(2x+5)^2=0
x=--5/2=-2.5