Розвьязування задачьна обчислення найбільшого і найменшого (11 класс) f(x)=3x2-9x [-4;10]


Ответы на вопрос

Отвечает Шмагара Настя.
f(x)=3x^2-9x,\,\,\,\,[-4;10]
1. Похідна функції
f'(x)=6x-9
2. Похідная дорівнює нулю
6x-9=0 \\ x=1.5
3. Знайдемо значення функції у точці х=-4, х=1,5 и х=10
f(-4)=3\cdot16+36=78 \\ f(1.5)=6.75-13.5=-6.75
f(10)=300-90=210

Найбільше значення функції 210, а найменше -6,75