Знайдіть кількість коренів рівняння 2sin^2-sinx=o на проміжку [0;π)


Ответы на вопрос

Отвечает Худобчонок Максим.
2sin^2x-sinx=0,\quad x\in [0,\pi )\\\\sinx(2sinx-1)=0\\\\sinx=0,\; x=\pi n,n\in Z\\\\sinx=\frac{1}{2},\; x=(-1)^{k}\frac{\pi}{6}+\pi k,k\in Z