Чому дорівнює сума 20 перших членів арифметичної прогресії, якщо а5 =-0,8, а11=-5?


Ответы на вопрос

Отвечает Байбекова Малика.
D=(a11-a5)/(11-5)=(-5+0,8)/6=-4,2/6=-0,7
a1=a5-4d=-5-2,8=-7.8
a20=a1+19d=-7,8-15,3=-23,1
S20=(a1+a20)*20/10=(-7,8-23,1)*10=-30,9*10=-309