Порівняйте числа a,b i c, якщо a = log35- log32,(log числа 5 за основою 3 і так далі) b =

log32+log35,c=log3(2+5)Дати розгорнуту відповідь.

Ответы на вопрос

Отвечает Стрілець Віталій.

a=log_{3}5-log_{3}2=log_{3}\frac{5}{2}=log_{3}2,5

 

b=log_{3}2+log_{3}5=log_{3}(2*5)=log_{3}10

 

c=log_{3}(2+5)=log_{3}7

 

y=log_{3}x -возрастающая функция и 2,5<7<10

 

поэтому log_{3}2,5<log_{3}7<log_{3}10

 

следовательно a<c<b