y=(x^2-4)^2 екстремум функція


Ответы на вопрос

Отвечает Ежова Екатерина.

для того, щоб знайти екстремум функції, потрібно знайти першу похідну і прирівняти її до 0y=(x^2-4)^2\\ y'=((x^2-4)^2)'= 2*(x^2-4)*2x\\ 2*(x^2-4)*2x = 0\\ x_1=0, y=16\\ x_2=2, y=0\\ x_3=-2, y=0