Знайдіть область значень функціїу=-х2+2х+7


Ответы на вопрос

Отвечает Руцинський Денис.
у=-х²+2х+7.
Оскильки графиком данойи функцийи э парабола витками вниз, то очевидно, що областю значень буде промижок (-
∞;уверш]. Знайдемо координати вершини:
хверш=-2/-2=1,
уверш=у(хверш)=-1²+2*1+7=-1+9=8.
Видповидь: Е(у)=(-∞;8].