набір для інтервю журналіста складається з ручки і блокнота.Яка вартість цього набору,якщо 2 ручки

і 4 блокноти коштують 15 грн, а 5 ручок і 3 блокноти коштують 16 грн 50 коп?

Ответы на вопрос

Отвечает Лакида Валерия.

2Р+4Б=15

5Р+3Б=16грн50коп

7Р+7Б=31грн50коп

1Р+1Б=4грн50коп