Точка рухаеться за законом s=2+20t²-5t. Знайдіть миттєву швидкість точки в момент t=1.( s

вимірюється в метрах) Тема похідна функції

Ответы на вопрос

Отвечает Антони Елена.
Я не понял что надо находить но
s'=v(скорость)
v'=a(ускорение)
s''=a
s'(1)=(2+20t^2-5t)'=40t-5=40-5=35
v=35
s''(1)=(2+20t^2-5t)''=(40t-5)'=40
a=40