Заведіть одночлен до стандартного вигляду та обчисліть його значення 3а³ * 2а * (-2)а³ , якщо а = -1


Ответы на вопрос

Отвечает Тиунова Ангелина.

Ответ:

3 {a}^{3}  \times 2a \times ( - 2) {a}^{3}  =  - 12 {a}^{7}  =  - 12 \times  {( - 1)}^{7}  =  - 12 \times ( - 1) = 12