Розв`язати систему рівнянь 2x+5y=4 7x-2y=25 способами підстановки та додавання.


Ответы на вопрос

Отвечает Руднева Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

1) додавання: 2х+5у=4  х2    помножимо на 2

                       7х-2у=25  х5   помножимо на 5     маємо нову систему:

4х+10у=8

35х-10у=125   тепер складемо, отримаємо:   39х=133   х=133:39=3,41

4*3,41+10у=8   10у=8-13,64   10у=-5,64  у=-0,564

2) підстановка:2х=4-5у   х=4-5у/2      7*(4-5у/2)-2у=25   14*(4-5у)-4у=50

-74у=50-56   у=0,081

2х=-3,595   х=-1,79