Чому дорівнює значення виразу 3x1x2-x1-x2 де x1 i x2 - корені рівняння x2+12x+19=0


Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертная Катюша.
x^2+12x+19=0\; \; \Rightarrow \; \; x_1+x_2=-12,\; \; x_1\cdot x_2=19\\\\3x_1x_2-x_1-x_2=3x_1x_2-(x_1+x_2)=3\cdot 19-(-12)=69