Скільки різних способі можна вибрати з 15 чоловік делегацію в складі 3 чоловік.


Ответы на вопрос

Отвечает Разгонюк Олег.

C^3_1_5=\frac{15!}{3!*(15-3)!}=\frac{15*14*13*12!}{3!*12!}=\frac{2730}{6}=455