Які з пар чисел є розв'язком системи рiвнянь з двома змінними x + y = 10 x-y=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Ложкевич Дима.

\displaystyle\bf\\+\left \{ {{x+y=10} \atop {x-y=2}} \right. \\--------\\2x=12\\\\x=12:2=6\\\\y=10-x=10-6=4\\\\\\Otvet \ : \ (6 \ ; \ 4)