Решить : знайдіть область значень функції у=2х^2+4х-1


Ответы на вопрос

Отвечает Савосина Дарья.

Квадратичная функция,график-парабола,ветви вверх. Поэтому область значения считается от вершины


Отвечает Кузнецов Артем.

Функція у = 2х² + 4х - 1 є квадратичною, графіком якої є парабола, з вітками напрямленими вгору. Найменше значення цієї функції є ординатою вершини параболи. Знайдемо ординату вершини параболи: m = -b/(2a) = -4/4 = -1; n = y(-1) = 2-4-1 = -3. Отже, Е(у) = [-3; ∞).