Доведіть, що для довільних дійсних чисел виконується нерівність: x² – 2xy + 2020y² ≥0


Ответы на вопрос

Отвечает Костенко Валерия.

x² -2xy +2020y² = x² - 2xy + y² + 2019y² = (x-y)² + 2019y² ≥ 0 для довільних х та у.