Тұрақты жылдамдықпен жүріп келе жатқан көлік жолда 6 минут тоқтады. Белгіленген межеге жету үшін

қалған 36 км жолға көлік жылдамдығын 4км/сағ арттырды. Көліктің бастапқы жылдамдығын табындар. Жауабы қандай айтндарш​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыженкова Ксюша.

Ответ:

36км сағ

Объяснение:

36/x-36/x+4=1/10

36*10(x+4)-36*10x=x(x+4)

360x+1440-360x-x2-4x=0

-x2-4x+1440=0

D=b2-4ac=16()-4*(-1)*1440=5776

x1.2=-b+/-D/2a=4+/-5776/2*(-1)=40;3

Жауабы: 36 км/саг