Знайдіть всі корені біквадратного рівняння х“ - 5x? + 4 = 0*


Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Тёма.

х⁴-5х²+4=0

Замена:

х²=t,t>0

t²-5t+4=0

D=25-16=9

t1=(5-3):2=1

t2=(5+3):2=4

Обратная замена:

х²=1 => х=±1

х²=4. => х=±2

Ответ:{-2;-1;1;2}