Решите неравенство: √-х+3 ≤ 2х-6


Ответы на вопрос

Отвечает Тастан Амина.

Объяснение:

√- x + 3 <= 2x - 6

Визначте область допустимих значень

√- x + 3 <= 2x - 6, x <= 0

Перенесіть константу у праву частину

√- x <= 2x - 6 - 3

Обчисліть

√- x <= 2x - 9

Розділіть на можливі випадки

√ -x <=; - 2x - 9 >= 0 √- x <= 2x - 9/2x - 9 < 0

Розв'яжіть

Твердження хибне

x € R ,x>= 9/2

x € ∅ ,x< 9/2

Знайдіть перетин

x €[ 9/2 ,+ ∞)

x €∅

Знайдіть об'єднання

x €[ 9/2 ,+ ∞),x<=0

Знайдіть перетин

Рішення

x € ∅