Строчнооооооо Функцію задано формулою f(x)=-x2+2x+8 1) побудуйте графік функції f(x) 2) знайдіть

суму цілих значень аргумента при яких функція набуває не від’ємних значень

Ответы на вопрос

Отвечает Сливкина Анастасия.

Ответ:

f(x)=-x^2+2x+8\\\\1)\ \ -x^2+2x+8=0\ \ ,\ \ x_{versh}=-\dfrac{b}{2a}=-\dfrac{2}{-2}=1\\\\y_{versh}=y(1)=-1+2+8=9\\\\C(1;9)\ -\ vershina\\\\f(0)=8\\\\-x^2+2x+8=0\ \ \ \Rightarrow \ \ \ x_1=-2\ ,\ x_2=4\ \ ,\ \ \ A(-2;0)\ ,\ B(4;0)\\\\2)\ \ -x^2+2x+8\geq 0\ \ \ \to \ \ \ x^2-2x-8\leq 0\ \ ,\\\\(x+2)(x-4)\leq 0\ \ \ \to \ \ \ \ x\in [-2\ ;\ 4\ ]\\\\symma\ celux:\ \ -2-1+0+1+2+3+4=7