Знайдіть S10 суму десяти перших членів арифметичної прогресії якщо а1=5 а10=25​


Ответы на вопрос

Отвечает Арасланова Рената.

Ответ:

625

Объяснение:

s10=(a1*a10/2)*n
s10=(5*25/2)*10=625