у роті 3 офіцери та 6 сержантів. скількома способами можна виділити 1 офіцера і 2 сержантів у

загін? розв’яжіть формулою.

Ответы на вопрос

Отвечает Белозеров Никита.

Відповідь:Для вирішення цієї задачі можна скористатися формулою для обчислення кількості комбінацій, яка має вигляд:

C(n, k) = n! / (k! * (n - k)!)

де n - загальна кількість елементів у множині, k - кількість елементів, яку потрібно вибрати.

Отже, застосовуючи цю формулу до нашої задачі, ми маємо:

C(3, 1) * C(6, 2) = (3! / (1! * 2!)) * (6! / (2! * 4!)) = 3 * 15 = 45

Отже, можна виділити 45 різних загонів, що складаються з одного офіцера і двох сержантів.

Ps зделай лучшым ответом)

Пояснення: