Знайдіть усі значення m, за яких один з коренів рівняння х² + 4mх + 3m² = 0 дорівнює –1.


Ответы на вопрос

Отвечает Павленко Александр.

Ответ: значения m = 1/3 или =1

Объяснение:

По теореме Виета x1*x2=3m²  и  x1+x2=-4m

x1=-1  => -x2=3m²  (1)      x2-1=-4m  (2)

=> выразим из (2)  x2=1-4m=> Подставим в (1)  4m-1=3m²

=> 3m²-4m+1=0

D=16-1*3*4=4

=> m1=(4-2)/6 =1/3

m2=(4+2)/6=1