Cosα =0,6; 3π/2<α<2π Знайти значення решти тригонометричних функцій


Ответы на вопрос

Отвечает Санжижапов Сультим.

Відповідь:

Пояснення:

     cosα = 0,6 ; 3π/2 < α < 2π ; ( IV чв. )

   sinα = - √( 1 - cos²α ) = - √( 1 - 0,6² ) = - 0,8 ;

    tgα = sinα/cosα = - 0,8/0,6 = - 4/3 ;   ctgα = 1/tgα = 1 : (- 4/3 ) = - 3/4 .