Преобразуйте в многочлен (8a-3)(8a+3)-(2a+4)(6a-2) решите уравнение: (a-9)(x+9)-(x+19)(x-19)=0

помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Куриганов Александр.
Перетворення в многочлен:

(8a-3)(8a+3) - (2a+4)(6a-2) = 64a^2 + 36 - 12a^2 - 24a - 8a^2 + 4a + 24 = 50a^2 + 12a + 12

Розв'язання рівняння:

(a-9)(x+9) - (x+19)(x-19) = 0

Можемо розв'язати це рівняння за допомогою факторизації:

(a-9)(x+9) - (x+19)(x-19) = 0
(a-9)(x+9) - (x+19)(x-19) = (a-9)(x+9) - (x+19)(x-19)
(x+9)(x-19) = 0

Тоді x = -9 або x = 19.