Знайдіть область визначення функцій 1) f(x) = 2x/2x²-3x-5; 2) g(x)=1/√8-2x.


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасов Александр.

Объяснение:

1. знаменник не повинен бути нулем

2х^2-3х-5≠0

D=9+40=49

√49=7

x1=(3-7)/4=-1

x2=(3+4)/4=7/4

всі дійсні числа, крім чисел -1; 7/4

2. підкореневий вираз більше нуля

8-2х>0

-2х>-8

х<4

хє(- нескінченність;4)