Один из коренів рівняння х²+рх-12=0 дорівнює 4 .Знайди коефіцієнт р та другий корінь цього

рівняння. ПОЖАААААЛУУУУЙСТААААААСРОЧНООООООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Евгений.

\displaystyle\bf\\x^{2} +px-12=0\\\\x_{1} =4\\\\4^{2} +p\cdot 4-12=0\\\\16+4p-12=0\\\\4p+4=0\\\\4p=-4\\\\\boxed{p=-1}\\\\Teorema \ Vieta \ :\\\\x_{1} \cdot x_{2} =-12\\\\x_{2} =-12:x_{1} =-12:4=-3\\\\\boxed{x_{2} =-3}