Знайдіть п'ятий член геометричної прогресії (bn), якщо b1=6, q=2.


Ответы на вопрос

Отвечает Ивако Кирилл.

Ответ:

Щоб знайти п'ятий член геометричної прогресії, ми використаємо формулу для знаходження n-го члена прогресії:

bn = b1 * q^(n-1)

У нашому випадку b1 = 6, q = 2 і n = 5. Застосуємо формулу:

b5 = 6 * 2^(5-1)

b5 = 6 * 2^4

b5 = 6 * 16

b5 = 96

Отже, п'ятий член геометричної прогресії дорівнює 96.