3. Знайдіть суму нескінченноï геометричноï прогресiï (Bn ), В якi : В1 = - 100,g=1/50.​


Ответы на вопрос

Отвечает Тимеркаева Ангелина.

Ответ:

Сума нескінченної геометричної прогресії задається формулою:

S = a/(1 - g),

де S - сума, a - перший елемент, g - знаменник.

У даному випадку a = B1 = -100, g = 1/50.

Тоді сума буде:

S = -100 / (1 - 1/50) = -100 / (49/50) = -5000/49.

Отже, сума нескінченної геометричної прогресії (Bn), де B1 = -100, g = 1/50, дорівнює -5000/49.