Чому дорівнює добуток коренів квадратного рівняння x2+8x +12=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Кушнарева Елизавета.

Відповідь:

12

Пояснення:

x² + 8x + 12 = 0

x² + 6x + 2x + 12 = 0

x × (x + 6) +2(x + 6) = 0

(x + 6) × (x + 2) = 0

x + 6 = 0

x + 2 = 0

x_{1} = - 6\\x_{2} = -2

-6 × -2 = 12

Познач мою відповідь як кращу, будь ласка!)