Знайдіть усі цілі розв'язки нерівності: 2x^2-5x+2<0 СРОЧНО! ПЖ


Ответы на вопрос

Отвечает Гаранькова Даша.

2 {x}^{2}  - 5x + 2 = 0 \\ a = 2 \\ b = - 5  \\ c = 2 \\ D =  {b}^{2}  - 4ac = ( - 5) {}^{2}  - 4 \times 2 \times 2 = 25 - 16 = 9 \\ x_{1} = \frac{5 - 3}{2 \times 2} =  \frac{2}{4}   = 0.5  \\ x_{2} =  \frac{5 + 3}{2 \times 2}   =  \frac{8}{4} = 2 \\  \\ {ax}^{2}  + bx + c = a(x - x_{1})(x - x_{2}) \\ 2 {x}^{2}  - 5x + 2 = 2(x - 0.5)(x - 2) \\  \\ 2 {x}^{2}  - 5x + 2 > 0 \\ (x - 0.5)(x - 2) > 0 \\  +  +  + (0.5) -  -  - (2) +  +  +  \\ x \:  \epsilon\: (0.5; \:  2)

Ответ: 1