Не ров'язуючи рівняння. 3х квадрат -18+12=0, знайти значення виразу :. 1/х1квадрат + 1/х2 квадрат


Ответы на вопрос

Отвечает Ыбын Акжунис.
3x^2-18x+12=0\\\\Teorema\; Vieta:\; \; x_1+x_2=+18\; ,\; \; x_1\cdot x_2=12\\\\ \frac{1}{x_1}+\frac{1}{x_2}=\frac{x_1+x_2}{x_1\cdot x_2}= \frac{18}{12}= \frac{3}{2}=1,5