визначте чотири числа: х1,х2,х3,х4 , що утворюють зростаючу геометричну прогресію зі знаменником

q=2 якщо їх сума дорівнює 210.допоможіть дуже треба пояснення будь ласка все

Ответы на вопрос

Отвечает Снежина Олеся.
Сумма п членов геометрической прогрессии находится по формуле
S = x1(1 - q^n)/(1 - q)
Подставим S = 210 , q = 2 и  n = 4
210 = x1 ·(1 - 2^4)/( 1 - 2)
210 = x1 · 15
x1 = 210 : 15
x1 = 14
x2 = 14·2 = 28
x3 = 28 · 2 = 56
x4 = 56 · 2 = 112