Чому дорівнює знаменник геометричної прогресії (bn), якщо b12=-8; b13=14?


Ответы на вопрос

Отвечает Галкин Гала.
Решение:
q =  \frac{ b_{n + 1} }{ b_{n} }  =  \frac{ b_{ 13} }{ b_{12} } =  \frac{14}{- 8}  = - 1,75