Послідовність bn є геометрично прогресії. Знайдіть b1 якщо b3=-16,b4=32


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Дима.

q = b₄/b₃ = 32/(-16) = -2

b₁ = b₃/q² = -16/4 = -4

Відповідь: -4.