4. Знайдіть суму та добуток коренів квадратного рівняння 2Х2 – 3Х + 1 = 0 А) 3; 1; Б) 2/3; - 1/3

; В) 2 ; -1; Г) 1,5; 0,5

Ответы на вопрос

Отвечает Крек Полина.
Д=9-4*2*1=9-8=1
х1=3-1=2:4=0.5
х2=3+1=4:4=1
х1+х2=0.5+1=1.5
х1*х2=0.5*1=0.5
Ответ: г)