Обчисліть відношення меншого кореня квадратного рівняння x^2+5x-6=0 до його більшого кореня


Ответы на вопрос

Отвечает Бояринов Кирилл.

Объяснение:

x^2+5x-6=0\; \; \; \Rightarrow \; \; \; x_1=-6\; ,\; x_2=1\; \; (teorema\; Vieta)\\\\\frac{x_1}{x_2}=\frac{-6}{1}=-6