Тіло мало початкову швидкість 1м/с.Через який час,рухаючись рівноприскорено,воно досягло швидкості

7м/с.Яка була швидкість на середині шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Мария.

равноускоренного v=Vo+at, t= (v-Vo)/a, Vcp=(Vo+v)/2=(1+7)/2=4м/с